Skylight DIM driver
Dimmable driver for Skylight LED panel. Supplied with junction box and 2m cable for easy installation: can be connected in series using the junction box or plugged directly into the socket using the preconnected schuko cable.
Dimensions
| Dimensions | 15,3 × 5,2 × 3 cm |
|---|---|
| Weight | 0,525 kg |
Specification
| Color | White |
|---|---|
| Life Span | 50000 |
| Dimmable | Yes |
| Ground Current/Voltage | 220-240V |
| GTIN | 7041661271418 |
| IP-Grade | IP20 |
| For Outdoor Use | No |