SANDY Pro
Dimensions
| Dimensions | 9,5 × 9,5 × 5,7 cm |
|---|---|
| Weight | 0,225 kg |
Specification
| Material | Aluminium |
|---|---|
| Color | White |
| Lamp Base | LED |
| Max Wattage | 8W |
| Supplied Light Sources | yes |
| Life Span | 50000 |
| Brightness | 520 lm |
| Color Rendering | >93 |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimmable | Yes |
| Light Angle | 36 |
| Replaceable LED | No |
| Electrical Safety Class | Class III |
| Ground Current/Voltage | 200mA constant current |
| GTIN | 7041661265172 |
| IP-Grade | IP44/IP20 |
| For Outdoor Use | Yes |
| Electrical Connection | fixed mounting |
Download
No media to download.