Skylight DALI driver
DALI dimmable driver for Skylight LED panel. Comes with 5-pin junction box for quick and easy installation.
Dimensions
| Dimensions | 14,5 × 8,1 × 3,2 cm |
|---|---|
| Weight | 0,29 kg |
Specification
| Material | Plastic |
|---|---|
| Color | White |
| Max Wattage | 33W |
| Life Span | 50000 |
| Dimmable | Yes |
| Ground Current/Voltage | 220-240V |
| GTIN | 7041661271425 |
| IP-Grade | IP20 |
| For Outdoor Use | No |