Skylight NONdim driver
Non-dimmable driver for Skylight LED panel. Supplied with junction box and 2m cable for easy installation: can be connected in series using the junction box or plugged directly into the socket using the preconnected schuko cable.
Dimensions
| Dimensions | 11,8 × 4,4 × 2,6 cm |
|---|---|
| Weight | 0,315 kg |
Specification
| Material | Plastic |
|---|---|
| Color | White |
| Max Wattage | 33W |
| Life Span | 50000 |
| Dimmable | Yes |
| Ground Current/Voltage | 220-240V |
| GTIN | 7041661271401 |
| IP-Grade | IP20 |