BULKY pendant lamp Ø60
Dimensions
| Dimensions | 60 × 60 × 50 cm |
|---|
Specification
| Material | Fabric |
|---|---|
| Color | Beige |
| Lamp Base | E27 |
| Max Wattage | 60W |
| Supplied Light Sources | no |
| Dimmable | No |
| Power Switch | – |
| Electrical Safety Class | Class II |
| Mounting Method | hook suspension |
| Ground Current/Voltage | 220-240V |
| GTIN | 7041661293113 |
| IP-Grade | IP21 |
| Electrical Connection | Terminal block, ceilnig plug can be assembled |