Skylight DALI driver
DALI-dimbar driver för Skylight LED-panel. Levereras med 5-polig kopplingsbox för snabb och enkel installation. Färdigkopplat i kartongen!
Mått
| Mått | 14,5 × 8,1 × 3,2 cm |
|---|---|
| Vikt | 0,29 kg |
Specifikation
| Material | Plast |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Max wattstyrka | 33W |
| Livslängd | 50000 |
| Dimbar | Ja |
| Märkström / -spänning | 220-240V |
| GTIN | 7041661271425 |
| IP klass | IP20 |
| För utomhusbruk | Nej |