MADISON plafond
Dimensjoner
| Dimensjoner | 45 × 45 × 23,5 cm |
|---|---|
| Vekt | 0,91 kg |
Spesifikasjon
| Material | Kunstsilke |
|---|---|
| Farge | Varm Grå / Hvit |
| Sokkel | E27 |
| Max wattstyrke | 40W |
| Medfølgende lyskilder | Nei |
| Dimbar | Nei |
| Elsikkerhetsklasse | Klasse I |
| Opphenging | krok |
| Markstrøm / -spenning | 220-240V |
| GTIN | 7041661291812 |
| IP-Klasse | IP20 |
| Strømtilførsel | Kopplingsplint, Lampstøpsel Kan Monteres |