JOSEFINE taklampe Ø65
Dimensjoner
| Dimensjoner | 65 × 65 × 28 cm |
|---|
Spesifikasjon
| Material | Kunstsilke |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Farge på ledning | Hvit |
| Sokkel | E27 |
| Max wattstyrke | 40W |
| Medfølgende lyskilder | Nei |
| Strømbryter | – |
| Opphenging | krok |
| Markstrøm / -spenning | 220-240V |
| GTIN | 7041661291294 |
| IP-Klasse | IP20 |
| Strømtilførsel | Kopplingsplint, Lampstøpsel Kan Monteres |