TOULOUSE bordlampe
Dimensjoner
| Dimensjoner | 38 × 23 × 55 cm |
|---|
Spesifikasjon
| Material | Metall / Tekstil |
|---|---|
| Farge | Gull / Naturhvit |
| Farge på ledning | Klar |
| Sokkel | E14 |
| Max wattstyrke | 2x40W |
| Medfølgende lyskilder | Nei |
| Dimbar | Nei |
| Strømbryter | Bryter På Ledning |
| Elsikkerhetsklasse | Klasse II |
| Markstrøm / -spenning | 220-240V |
| GTIN | 7041661291911 |
| IP-Klasse | IP20 |
| Strømtilførsel | Støpsel |