MADISON bordlampe
Dimensjoner
| Dimensjoner | 35 × 35 × 35 cm |
|---|---|
| Vekt | 1,2 kg |
Spesifikasjon
| Material | Metall / Konstsilke |
|---|---|
| Farge | Varm Grå / Hvit |
| Farge på skjerm | hvit |
| Farge på ledning | Klar |
| Sokkel | E14 |
| Max wattstyrke | 40W |
| Medfølgende lyskilder | Nei |
| Dimbar | Nei |
| Strømbryter | Bryter På Ledning |
| Elsikkerhetsklasse | Klasse II |
| Markstrøm / -spenning | 220-240V |
| GTIN | 7041661291829 |
| IP-Klasse | IP20 |
| Strømtilførsel | Støpsel |